Lennuakadeemia
Kõrgharidus

Check-in lennuakadeemiasse

Eesti Lennuakadeemia on ainuke kõrgkool Eestis, kus sul on võimalik omandada lennundusvaldkonna unikaalne ja praktiline eriala. Siin omandad ameti, mis tagab kogu eluks väärt töökoha, kus isegi taevas pole piiriks.

Checklist asjadest, mis sind pardal ootavad:

Praktiline õpe

Rakenduskõrghariduses moodustab enam kui 15% õppekavast praktika. Lennuakadeemia õpilased praktiseerivad akadeemias ja erinevates Eesti ettevõtetes. Praktika ja õpingute ajal saad põhjaliku ülevaate tööandjatest ning lõpetades kooli, oled juba oma alal praktiseerinud spetsialist. Kõikidel meie vilistlastel on olemas edukaks tööturule siirdumiseks vajalikud oskused ja teadmised.

Spetsialistidest õppejõud

Õppetööd viivad läbi Eesti ja välismaa lennundusettevõtetes ja kõrgkoolides töötavad kogenud praktikud. Õpid spetsialistide käe all, kelle igapäevane töö on seotud erialaga, mida õpid.

Mõnus õppekeskkond

Akadeemia on väike kõrgkool, kus üli.pilasi on umbes 250. See tagab personaalse kontakti õppejõudude, töötajate ja koolikaaslaste vahel ning loob hea õhkkonna. Õppehoone on varustatud kaasaegsete ja unikaalsete simulaatorite, õpperuumide ja hooldusangaariga, kus teadmised ja praktilised oskused koos proovile pannakse.

Vaba aeg aktiivsele tegevusele

Sul on võimalus tasuta kasutada akadeemia jõusaali ja osaleda erinevates treeningutes. Üliõpilasesindus korraldab filmiõhtuid, stiiliüritusi, väljasõite ja palju muid põnevaid tegevusi, mis rikastavad akadeemias õppimist.

Võimalus avastada maailma

Meil on partnerlussuhted 18 kõrgkooliga üle Euroopa. Eramus+ programmiga saad minna praktikale või õppima näiteks Prantsusmaale, Hollandisse, Tšehhi jms.

Pinge maha juba enne sisseastumist!

Selleks, et vähenda suvisele perioodile langevat pinget, mis kaasneb kõrgkooli valikuga, eelsoorita lennuakadeemiasse sisseastumiseks vajalikud testid juba 2018. aasta kevadel. Esmakordselt on eelkatseid võimalik sooritada Tallinnas!

Kui sa pole kindel, mis eriala sulle sobib, siis tulle sulle sobival ajal tudengivarjuks ja vaata õppimisvõimalused oma silmaga üle.

Pane ennast kirja varjuks või eeltestidele: www.lennuakadeemia.ee

Previous Post Next Post

You Might Also Like